web site statistics software YENİ YIL MESAJLARI... - Turistik Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon YENİ YIL MESAJLARI...
+   --   0

Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, Turizm Bakanlığı'nın ilçe planlamasını onaylaması halinde Çeşme'nin çok daha iyi konuma geleceğini söyledi

 

Tütüncüoğlu: “2011 yılında ilçemize toplam 35 milyon TL yatırım yaptık..”

 

Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, 2012 Yılı’nın özgürlükler yılı olmasını dilediğini belirtti

 

   Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, Turizm Bakanlığı'nın ilçe planlamasını onayladığı takdirde Çeşme'nin çok daha iyi konuma geleceğini söyledi.

2011 yılının Çeşme için yatırımlar yılı odlunu söyleyen Tütüncüoğlu,” 2011 yılında ilçemize toplam 35 milyon TL yatırım yaparak birçok alt yapı sorununu çözdük. Çeşme, çok kısa süre sonra Kültür ve Ticaret Merkezine kavuşuyor. Ayrıca Ilıca bölgesinde otogar ve otopark çalışmaları da Nisan ayında tamamlanmış olacak. Yine bu kompleks içerisinde Antika pazarı hizmete giriyor. Toplam 11.5 milyon TL'ye mal olan Çeşme-Alaçatı atık su arıtma tesisi de Şubat ayında tamamlanmış olacak. 2012 yılının da bizim için çok güzel geçeceğini düşünüyorum. Çeşme'nin planlamaları tamamlandığında yapılacak yatırımlar ile çok daha iyi duruma geleceğiz. Çeşme'yi betonlaştırmadan doğayı korumaya devam edeceğiz. 2012 yılı halkımıza sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç 2012 yılının özgürlükler yılı olmasını dilediğini belirterek,” Yaşanan acı ve tatlı olaylarla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Türkiye'nin gözde tatil beldesi olarak yeni yılı burada karşılamak isteyen vatandaşlarımızı bölgeye davet ettik. Ben şahsım olarak 2012 yılının özgürlükler yılı olması dileği ile tüm vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Çeşme Ak Parti İlçe Başkanı Fatma Özen 2011 yılında yaşanan Van depremi nedeniyle çok üzüntülü günler geçirdiklerini dile getirerek,” 2011 yılında birçok üzücü olaya şahit olduk. Umarım 2012 yılında bu olumsuz olayları bir daha yaşamayız. Ak Parti İlçe Başkanı olarak tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Çeşme Turistik Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Öncel, ”Yeni yılın herkese öncelikle sağlık,  huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz. 2012 yılı bizim için çok önemli. Ekonomistler de dahil 2012 yılı için herkes karamsar bir tablo çiziyor. Ama ÇEŞTOB olarak bizler 2012 yılından çok umutluyuz” diyerek duygularını dile getirdi.

Çeşme Esnaf Odası Başkanı Mustafa Cenger ise yeni yılın öncelikle esnaf olmak üzere tüm Çeşme halkına sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.


Haber Resimleri

Paylaþ

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar  Bu habere henüz yorum yapýlmamýþtýr.

  # Yorum Yaz #

Ýsim :

Mail :

Yorum :

Güvenlik Sorusu :

  9 × 9 =  
 
 
 

Tavsiye Et

*: Her satýra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese ayný anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)